JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

VII Warszawskie Targi Książki

Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 19-22 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Uczestniczyło 815 wystawców z 25 krajów świata. Gościem Honorowym imprezy były Węgry, a Gościem Specjalnym Barcelona i literatura katalońska. Na WTK szczególnie mocno zaznaczyła się literatura z obszaru Frankofonii. Tu odbył się Salon Literacki Ukraina, w którym udział wzięło 20 oficyn wydawniczych z tego kraju.

Dla czytelników i miłośników słowa pisanego przygotowano tradycyjne spotkania z autorami, warsztaty literackie i marketingowe dla ludzi z branży. Dla młodzieży zorganizowano spotkania literackie, a dla najmłodszych czytelników gry i zabawy. Warszawskie Targi Książki to także wydarzenia towarzyszące. W trakcie imprezy odbył się m.in. Festiwal Komiksowa Warszawa, Festiwal gier planszowych i Warszawski Weekend Rodzinny na płycie stadionu. Częścią imprezy były 10 Targi Książki Akademickiej i Naukowej Academia. Zaprezentowało się tu kilkadziesiąt wydawnictw uczelnianych i naukowych.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1  

GÓRA