JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Komunikat jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Przez okulary wiary” o bł. Edmundzie Bojanowskim

Szanowni Państwo, w dniu 5 maja br. obradowała komisja konkursowa oceniająca prace nadesłane na konkurs plastyczny „Przez okulary wiary” o bł. Edmundzie Bojanowskim. Wyniki obrad komisji zamieszczamy poniżej. Laureaci wymienieni są w kolejności alfabetycznej.

1. Asperska Wiktoria, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu

2. Bartoszek Kornelia, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku

3. Białkowski Hubert i, kl. II, Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

4. Biskup Amelia, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Klwowie

5. Burbano Karolina, kl. V, Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

6. Bystrzycka Gabriela, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Pozezdrzu

7. Celińska Joanna, kl. III, Szkoła Podstawowa im. 5 w Trzebieszowie

8. Chojnacki, Mateusz kl. V, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zielonce

9. Chomicz Karolina, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Tryńczy

10. Damaszczeńska Wiktoria, kl. I, Szkoła Podstawowa w Sobolewie

11. Dusznik Marianna, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku

12. Dziawer Kalina, kl. 0, Przedszkole Sióstr Służebniczek w Warszawie

13. Frydel Agnieszka, kl. II, Szkoła podstawowa nr 4 w Andrychowie

14. Gołda Hubert , kl. 0, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP w Tyliczu

15. Grabowska Marta, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Sobolewie

16. Joniec Angelika, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku

17. Kaczmarzyk Natalia, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 238 w Warszawie

18. Kłusek Anna, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie

19. Kobylańska Klaudia, kl. III, Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie

20. Koczwara-Szuba Jagoda, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie

21. Korczyńska Julia, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 213 w Warszawie

22. Kreczmer Bartosz, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie

23. Królikowska Zuzanna, kl. 0, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP NP w Tyliczu

24. Krupa Natalia, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie

25. Kukulak Kornelia, kl. 0, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP NP w Tyliczu

26. Lesicka Monika, kl. IV, Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim

27. Ludwicki Jakub, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 213 w Warszawie

28. Mamla Michał, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 225 w Warszawie

29. Matejek Natalia, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 225 w Warszawie

30. Mayanja Sonia Sobczyk, kl. 0, Przedszkole nr 352 w Warszawie

31. Mączka Miłosz, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie

32. Miotk Klaudia, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku

33. Młot Barbara, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 135 w Warszawie

34. Młot Ewa, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 135 w Warszawie

35. Mróz Franciszek, kl. I, Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego

36. Mularczyk Pola, kl. IV, Szkoła Podstawowa na 289 w Warszawie

37. Napora, Wiktoria, kl. III, Szkoła Podstawowa w Sobolewie

38. Neufeld-Rak Zuzanna, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 213 w Warszawie

39. Niewczas Izabela, kl. VI, Publiczna Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach

40. Nowakowska Zofia, kl. II, Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

41. Orlińska Aleksandra, kl. V, Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie

42. Orlińska Julia, kl. II, Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie

43. Pawlak Konrad, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 9 w Pruszkowie

44. Pawlik Karolina, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 34 w Warszawie

45. Pieróg Aleksandra, kl. I, Zespól Szkół nr 4 w Krasnymstawie

46. Pisera Michał, kl. VI, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zgierzu

47. Piwowarska Gabriela, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie

48. Rachubiński Kacper, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Nowym Kamieniu

49. Rapa Wiktoria, kl. I, Zespół Szkół nr 4 w Krasnymstawie

50. Reich Michał, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku

51. Rembiasz Kacper, kl. 0, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Służebniczek NMP NP w Tyliczu.

52. Rys Kamil kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach

53. Rzadkowski Maciej, kl. I, Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 w Warszawie

54. Sikora Olga, kl. 0, Przedszkole Niepubliczne Sióstr Służebniczek NMP NP w Gorlicach

55. Storonowicz Karol, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 34 w Białymstoku

56. Szadkowska Iga, kl. 0, Przedszkole Niepubliczne Sióstr Służebniczek NMP NP w Gorlicach

57. Szczepaniak Natalia, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu

58. Szczęch Izabela, kl. 0, 0chronka Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP w Ropczycach

59. Świątek Zofia, kl. II, Szkoła Podstawowa w Sobolewie

60. Tomaszewski Aleksander, kl. III, Szkoła Podstawowa w Starej Wsi

61. Truszko Aleksandra, kl. III, Szkoła Podstawowa w Sobolewie

62. Wróbel Filip, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 238 w Warszawie

63. Zowczak Wiktoria, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobolewie

64. Żuchowska Elwira, kl. II, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku

65. Żwinis Gabriela, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 213 w Warszawie

Wszystkich laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczystą galę wręczenia nagród w siedzibie Instytutu Papieża Jana Pawła II w Warszawie przy ul. Hlonda 1 w dniu 28 maja o godz. 10.00.

Swoje przybycie prosimy potwierdzić najpóźniej do 20 maja br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

01

GÓRA